dating site fails tumblr transparents Milimetros a pulgadas online dating

Atje do të provojë bahamense nga afër jetën dhe ju mund të trenit aftësinë tuaj për të zbuluar gjymtoj çmimet e disa prej punëve tona lokale artizanët.

Ju mund të ecin në të tyre ose të punësojë një udhëzues të certifikuara nga qeveria. Los ju mund të marrë taksi për të Island Xhennet në të njëjtën kohë, ai jep një pamje të ishullit, ngjyra e shtëpive dhe Portin e Nassau.

Four stinët Ekzekutiv të Shërbimit Kodi Postar i pronarit / Manager: Ferguson Allance Nassau, Bahamas Telefoni: Katër stinët e Ekzekutivit servive është krenar për të ofruar një shërbim taksi dhe limuzinë ekskluzivisht për të gjithë ishullin e Re Zot.

Në Town Beach do të dini më tepër rreth Luftës së Broome një ditë dhe pastaj ndalemi në punishte birre e Mats Broome të përpiqen të tyre të famshëm dhe birrë shtëpie xhenxhefil të fermentuar (fee) ose vizitoni një nga galeritë e afërta lokale artizanale.Pastaj vizitoni varrezat dhe Japanese portin e Broome para Gantheaume Point, i njohur per dinozaur gjurmët e këmbëve dhe Anastasia lagunes.Pastaj ne do të Cable Beach, ku ne do të ngasin një deve në muzg.Uluni mbrapa dhe relaksohuni në figurë mocionin e deve si dielli vë në horizont.Pas turneut do t'ju kthejnë në hotel, ju ose mund të qëndrojnë, pi, ha darkë dhe kthehen në llogarinë tuaj.

Ajo është mjaft e mundshme për të mbuluar terren dhe të ndjehen të vërtetë shpirtin e ishullit jetën kur jeni duke shkuar në një turne nga ajri, ose në një taksi colorful noton.Shanset janë që ju do të shijoni të një prej kompanive tona ekspert udhëzon në rrugë të drejtë, si pjesë e biznesit.(Pak bahamenses janë të gjithë ishujt kuptuar se këto miqësore udhëzon në rrugë të drejtë.) Përndryshe ju mund të ecin në këmbë, ku ju mund të ecni nga Plaza del Mercado de Nassau, në gjirin Street.Grayeliff nuk është vetëm një hotel në Xhennet, por gjithashtu një strehë për puro aficionados.Për ta, Enrico Garzaroli tashmë legjendar zhvilluar një markë e cigareve. Well-njohur puro dashamirët e gjithë bota, të ndjehen të veçantë për vlerësimin e cigare puro dhe, për fat të keq, një vend i madh i njohurive, të tilla si Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për shkak të bllokadës vuajtur nga Karaibet ishullit, i paaftë për të gëzuar Këto punë gjobë, me përjashtim kur udhëtonte për në extranjero. ne nuk duhet të harrojmë puro bum e ka bërë të mundur për të zhvilluar një industri të duhanit front-line vendeve si Republika Dominikane, Honduras, Nikaragua, Xhamajka dhe, natyrisht.Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke përdorur cigare puro të tyre, të duhanit nga burime të tjera që janë të detyruar të duhanit ekspertë që punojnë në këtë vend për të kërkuar, me mixtures tyre, gjithnjë e më të pastër me cilësi të lartë, duke i hapur sërë të mundësive të reja dhe duke sugjeruar shije.